Ринок цього року навчив мене великого уроку. У валютному колі краще не відвідувати жодних зустрічей, оскільки це вплине на ваше незалежне судження. Якщо ви не належите до вищих кіл, не читайте пліток.
Щоб заробляти гроші, краще бути невидимим.
Ринок цього року навчив мене великого уроку. У валютному колі краще не відвідувати жодних зустрічей, оскільки це вплине на ваше незалежне судження. Якщо ви не належите до вищих кіл, не читайте пліток.
Щоб заробляти гроші, краще бути невидимим.