Цього разу паніка імітаторів різко впала. Ось мої погляди на ринок імітаторів:
1. Зараз наслідувачі налаштовані занадто песимістично, що призводить до втрати ліквідності. Коли ринок стабілізується, не думайте, що наслідувачі впадуть назавжди, принаймні, у валютному колі не вистачає довіри .
Я не знаю, де дно купують роздрібні інвестори, а не вгадують.
2. Сезон копіювання точно настане, але це вже не буде загальне зростання, як минулий бичачий ринок. Хороші цілі можуть перевершити результативність у десятки чи сотні разів, тоді як погані цілі, швидше за все, не зможуть перевершити ринок. . Важливо вибрати правильну ціль, а ще важливіше наважитися змінити позицію, якщо ви вибрали неправильну.
3. На минулому «бичачому» ринку, поки ви можете купувати і триматися, цього достатньо принесе прибуток. Не заходьте занадто далеко і не втрачайте все на ведмежому ринку