На курному Дикому Заході Фрай опинився на пошуках $BTC , озброєний киркою та ковбойським капелюхом. Разом з Бендером як вірним помічником вони приїхали в місто на механічному коні, готові добути свої цифрові статки. Коли вони підійшли до салону, Фрай заявив: «Та-а-а! Час розкупити трохи біткойнів!»
Їхня перша зупинка була @Binance , де вони зустріли групу технічно підкованих ковбоїв, які торгували біткойнами, як фішками для покеру. Ліла, криптографічний експерт, викликала Фрая на біткойн-дуель. Швидким клацанням миші Фрай перехитрив її, заробивши свій перший біткойн з усмішкою.
Потім вони вирушили в каньйон Futures, де бродили невловимі біткойн-бандити. Завдяки швидкому мисленню та чарівності Бендера вони переконали бандитів приєднатися до їхньої торгової команди в обмін на частку цифрової здобичі.
Коли сонце зайшло на Дикий Захід, Фрай і його різношерста команда поїхали за горизонт, повні кишень $BTC і серця, повні сміху. Легенда про Фрая, біткойн-ковбоя, поширилася далеко й широко, надихаючи криптовалютних ентузіастів розповідями про гумор і цифрові пригоди.
Це не реальна фінансова історія