Людина, яка оголосила про початок ведмежого ринку, має бути цибулею-пореєм.
Насправді, 90% людей у валютному колі все ще є луками-пореями, незалежно від того, на якій соціальній платформі чи групі ви перебуваєте, уявлення та думки більшості людей лише спровокують паніку та обдурять вас. Не дивіться на ведмежий ринок, коли він падає, і на бичачий ринок, коли він зростає. Якщо ви пройдете повний цикл і продовжуєте вчитися, ви зможете повністю позбутися менталітету цибулі-порею.
Якщо ваша позиція не досягла стандарту вашої позиції, кожне падіння - це можливість купити нижчу ціну, тим більше це вигідно цим людям. Якщо щось падає, його потрібно лаяти, що це має бути вихід на високий рівень, щоб захопити ринок, повний імітаторів і необмежену ліквідацію контракту. Ми повинні мати власне розуміння і не піддаватися чужому впливу.
Слухайте більшість, звертайтеся до думки меншості та, зрештою, приймайте власне рішення.
Тримайте BTC, ETH, BNB і дозвольте часу супроводжувати нас, щоб повільно збагачуватися