⚠️📃
Це лише мій аналіз, не приймайте торгів; Я просто надаю інформацію. Отже, я спостерігав за графіком FRONT/USDT і помітив, що волатильність свічок дуже висока.
Усі думають: «Боже мій, він летить на Місяць», і вони відповідно встановлюють свої угоди, встановлюючи StopLoss на рівні $0,9360 або близько до нього.
Однак я бачу, що це спочатку вдарить по цьому, що призведе до ліквідації облікових записів. Тоді всі панікують і починають продавати, думаючи: «Боже мій, FRONT демпінгує, продавай, продавай». Але знову ж таки, він піде вгору. Існує невелика ймовірність того, що він досягне 0,9020 доларів США, але це приблизно 35%.
Подивимося, що вийде.