Виходячи з коментарів, які я отримав під своїми публікаціями, стає зрозуміло, що більшість із вас не знає, як працює торгівля. Не дивно, що 90% людей втрачають гроші під час торгівлі.
Просто перегляньте мої публікації, все відбувається саме так, як я сказав. Але пам’ятайте, що це може бути не так у майбутньому, оскільки в торгівлі може статися що завгодно, оскільки на ціни впливає багато речей.
Я також помітив, що деякі автори копіюють і вставляють мої дописи, що сумно і смішно водночас. Навіщо вам прикидатися, що ви щось знаєте, коли цього не знаєте? Будьте обережні з тим, кого ви підписуєте та слухаєте, більшість із них тут для підписників.
Як завжди, якщо ви не підете за мною, це ваша втрата. В іншому випадку я вітаю поради та це спосіб подякувати мені за те, що я завжди надаю вам останні оновлення.
Якщо ви не можете заробити грошей цього сезону, звинувачуйте себе. Перемагаємо як завжди!!