Я спостерігаю, як $BTC падає, мені страшно, мене нудить, іноді мені хочеться плакати, але я вірю, що історичне зростання повториться (див. зображення нижче), і я буду твердо стояти, що б не сталося... Я не збираюся ліквідовувати свої позиції та втрачати свої гроші на користь китів, і якщо ви також думаєте як я, варто пам’ятати кілька причин, щоб підтримувати один одного:
- Біткойн - це цифрове золото, воно коливається, але завжди дорожчає;
- Біткойн - це актив, який найбільше подорожчав у світі за останні 10 років;
- Біткойн ніколи не був таким популярним, як зараз (тепер навіть мій батько знає, що це таке), і з кожним днем він стає все популярнішим і доступнішим, а це означає зростання вдячності;
– Біткойн – це майбутнє, яке вже настало.
Тримайтеся, це непросто, і якби це було легко, всі були б багатими, але тримайтеся, і в 2025 році винагорода прийде!!!