Перегляньте мій твіттер. є багато проектів, у яких я беру участь. Також я думаю про те, щоб створити канал tg, щоб ділитися цінною інформацією про свою діяльність і майбутні проекти. багато кампаній є хорошою можливістю для «низьких банків». тому поки що ви можете перевірити мій твіттер. у майбутньому я започаткую tg-канал зі структурованою інформацією та поясненнями для тих, хто хоче перейти до криптовалюти та не має уявлення про те, як почати. особливо для тих, хто не має можливості інвестувати. цей рік — рік десантування, ретродропу тощо. Є багато можливостей, якими ми можемо скористатися. і криптовалюта призначена не лише для інвестування чи торгівлі, і я хочу поділитися деякими знаннями з тими, хто цього потребує, і допомогти більшій кількості людей не втратити свої гроші, але вони не розуміють деяких речей.
p.s. twitter зараз виглядає як хаос, але ви знайдете там кілька актуальних проектів. Канал tg буде дуже інформативним і простим для розуміння з усіма посиланнями та описами кожної дії. там не буде додавання або якихось «речей блогера, за які вам доведеться платити». тільки моє спостереження. тільки те, що я роблю сам. просто буду ділитися та допомагати. давайте розвиватися разом і допомагати іншим.
https://x.com/erickzhonin_8/status/1779411614069838124?s=46