люди зараз плачуть через ведмежий результат на ринку, повірте, коли я кажу, що криптовалюта схожа на море, повне хвиль, і багато кораблів і човнів пливуть по ньому, але з обережністю та тому, що вас може вдарити хвиля, деякі вирішують катайтеся вздовж високих хвиль, щоб отримати високий прибуток, а деякі чекають, поки приплив спаде, щоб увійти, тож хто з вас.
не забудьте взяти бика за ріг, тому що після ведмедя приходить бик
торгуйте розумно
без жадібності, без програшу
будьте мудрими та отримуйте прибуток, поки можете, а також виходьте вчасно, програючи, замість того, щоб втрачати все
будь ласка, слідкуйте та не забудьте дати мені чайові, якщо вам подобається мій вміст