Я збираюся поділитися досвідом роботи з монетою #SAGA. Я брав участь у його запуску на Binance та отримав 6 токенів, які коштували 30,00 доларів США на момент запуску. Спостерігаючи за графіком і помічаючи бичачий сигнал, я придбав додаткові 67 токенів, що еквівалентно $320,00. 6 токенів, які я отримав, служили розрахунком для стоп-лоссу; якби я їх втратив, це б не вплинуло на мій капітал. Після закриття бичачої свічки я розмістив свій стоп-ордер нижче 9-періодної ковзної середньої на 3-хвилинному графіку. Оскільки ціна продовжувала зростати, я регулював стоп-ліміт із кожною закритою свічкою. Зрештою я отримав прибуток у розмірі 170,00 доларів США.
Якщо ця інформація допомогла вам, поставте лайк! Якщо у вас виникли запитання, сміливо залишайте їх у коментарях.