#newbinanceusers #newbieTrader
ВЧІТЬСЯ НА МОЇХ ПОМИЛКАХ!!!
Будучи новачком, у мене був такий менталітет, коли я почав другий етап торгівлі, після того, як спалив свій рахунок на першому етапі; Я почав накопичувати монети, а потім настав цей спад🥺
Це був мій перший досвід, у мене виникла спокуса продати та перекупити, стрибаючи з однієї монети на іншу🤦🏿. Наприкінці дня моє портфоліо вимагало помилування😫🤣 Тож я вирішив залишити його в руках Бога.🥺🤣
Тепер я хотів би залишити все так, як було 😤
Читайте та вчіться👇🏽