***Привіт, друзі, гравці Pixels!***
Наразі я маю неоднозначний досвід роботи з Pixels. Це, безумовно, весело, і я люблю підвищувати рівень і досліджувати світ. Перехід до VIP-класу спочатку був чудовим, з усіма подіями та іншим. Але останнім часом подій було мало, і винагороди заробляються повільно. Здається, що вам потрібно годинами шліфувати, щоб досягти невеликого прогресу.
Крім того, деякі нові функції, як-от домашні тварини, здаються дорогими (наприклад, домашня тварина вартістю 500 PIXEL, яка навіть не збільшує ваші прибутки на PIXEL). Крім того, ви не можете конвертувати ігрові монети в PIXEL або торгувати ними з іншими гравцями. Чесно кажучи, я відчуваю, що гра більше зосереджена на короткостроковій вигоді, ніж на довгостроковій розвазі.
Ходять також чутки, що для вилучення PIXEL вам потрібно більше 2100 репутації, і навіть статус VIP не приведе вас до цього. Зараз я маю репутацію 1900, і це йде повільно!
У будь-якому випадку, я хотів би почути ваші думки:
🟡 Чи є інші гравці?
🟡 Яким був ваш досвід?
🟡 Чи здається вам гра справедливою?
🟡 Як думаєте, у нього гарне майбутнє?
Давайте спілкуватися в коментарях!