Привіт, хлопці 👋
❓ Навіщо я заводжу блог, якщо я заробляю на торгівлі? Торгівля, здебільшого, дорога для одного, і я почувався на ній самотнім. Тому я вирішив зібрати однодумців у спільноту підтримки, щоб допомагати один одному, навчатися та торгувати разом 🤝💪
🤖 Більшість моїх стратегій пов’язані з імпульсною торгівлею, викликаною новинами або підвищеною волатильністю деяких інструментів
🔥 Я не з тих щасливчиків, які заробили Crypto мільйони всього за кілька днів. Я втратив купу грошей, коли почав торгувати, як і 99% звичайних хлопців на ринку. Тому я знаю, що ти відчуваєш 🫂
👨👩👧👦 Приєднуйтесь до мене, щоб навчитися заробляти на торгівлі та отримувати найшвидші криптовалютні новини