we lose so much money it's just filling pocket of binance why don't take a initiative give percentage of profit to charity even if it's just dollar from each trade. if you want we can start doing it. just a thought which I wanted to share with you.
Αποποίηση ευθυνών: Περιλαμβάνει γνώμες τρίτων. Δεν είναι οικονομική συμβουλή. Ενδέχεται να περιλαμβάνει χορηγούμενο περιεχόμενο. Δείτε τους Όρους και προϋποθέσεις.
0
Εξερευνήστε τα τελευταία νέα για τα κρύπτο
⚡️ Συμμετέχετε στις πιο πρόσφατες συζητήσεις για τα κρύπτο
💬 Αλληλεπιδράστε με τους αγαπημένους σας δημιουργούς