Ніколи не втрачав з поля зору кінцеву гру. Крипто — це лише засіб (краще за решта), але не мета. Завжди беріть прибуток. І заходьте знову, коли багато людей бояться виходити на ринок, тому що це час, коли кити виходять на ринок.
Ніколи не втрачав з поля зору кінцеву гру. Крипто — це лише засіб (краще за решта), але не мета. Завжди беріть прибуток. І заходьте знову, коли багато людей бояться виходити на ринок, тому що це час, коли кити виходять на ринок.