Привіт, як справи сьогодні? Великий правий
Як нові монети в місті? Чи справді їх варто купувати?
1. Який найкращий час для покупки цих монет?
2. Якщо я куплю зараз, чи буде це того варте?
3.Як не бути ліквідованим?
4. Довгі чи короткі ви віддаєте перевагу?
Коментуйте свої відповіді, давайте сьогодні зробимо когось багатим. Я знаю, що багато з них не матимуть ні копійки, щоб інвестувати, це добре, поділіться своїми ідеями, тому що чудова ідея ніколи не ліквідується, вона створює історію
«Лише справжні відповіді, будь ласка, не давайте хибних прогнозів, оскільки наша спільнота складається з нормальних людей, які не допускають втрати своїх коштів»