Багатьом батькам молодих людей, які народилися після 95/00, важко зрозуміти труднощі росту та розвитку, з якими стикаються їхні діти. гарна робота.
На їхню думку, подружжя все життя наполегливо працювало, щоб їхні діти могли навчатися в коледжі та аспірантурі, і витрачало багато часу та грошей на навчання дітей.
Відповідно до їхніх очікувань, після того, як їхні діти закінчать коледж/аспірантуру, вони повинні мати можливість знайти роботу з високою зарплатою, стабільністю, хорошими пільгами та респектабельністю, мати можливість утримувати себе, жити щасливим життям і заробляти гроші, щоб підтримувати свою сім'ю.
Зрештою, 20-30 років тому економіка розвивалася швидкими темпами, кількість робочих місць стрімко збільшувалася, і кількість посад, які вимагали висококласних талантів, також стрімко зростала, однак високоосвічених талантів було мало.
Не кажучи вже про студентів коледжів, магістрантів і докторантів, вони скрізь дуже затребувані, навіть ті, хто закінчив технікум чи коледж, можуть отримати роботу чашу, і навіть бути призначений будинок.
Тому вони наполегливо працювали, щоб забезпечити своїм дітям можливість ходити до школи з дитинства, сподіваючись, що після того, як їхні діти закінчать коледж, вони зможуть привести свої сім’ї до щасливого життя, як і ті люди, яких вони зустріли і які досягли значного прогресу завдяки освіті та освіти.
Тому їм справді важко зрозуміти, чому видатні студенти/аспіранти, на які вони витратили стільки років, стільки грошей і стільки енергії, не можуть знайти хорошу роботу після закінчення навчання або не можуть увійти в систему після закінчення навчання?
Тож я думаю, що це тому, що діти мають високі амбіції та низькі здібності, вони уникають суспільства, вони не наполегливо працюють у коледжі, і вони не працюють достатньо наполегливо, щоб знайти роботу та скласти публічні іспити.
Однак через двадцять-тридцять років середовище дійсно змінилося
Після 20-30 років розширення та розвитку коледжів і університетів серед молодих людей стало набагато більше студентів бакалаврату та аспірантів, ніж 20 років тому, і кількість високоякісних робочих місць різко зросла , що може зрівнятися зі студентами коледжів і аспірантами. Такого зростання немає, і воно вже дуже насичене.
Якщо ви не маєте зв’язків із батьками та не маєте здібностей, ви можете просто покладатися на себе, щоб навчатися та вступити до коледжу, а потім отримати/подати заявку на хороші посади, які відповідають вашим очікуванням працевлаштування.
Діти праві, і батьки мають рацію, але їм просто не пощастило, і люди справді безпорадні, щоб протистояти хвилі часу.