🚨💡 Без паніки! Те, що відбувається на ринку, це нормально 📉💼
Всім привіт,
Як ви могли помітити, весь ринок переживає спад, особливо біткойн. Але не хвилюйтеся, це абсолютно нормально, і є дві основні причини сьогоднішніх подій:
1. **Напруженість між Іраном та Ізраїлем:** Геополітична напруженість призвела до того, що багато людей у регіоні Близького Сходу продали свої активи, що сприяло падінню ринку.
2. **Біткойн-халвінг:** Історично склалося так, що біткойн, як правило, зазнає падіння на 25-40% перед подіями, пов’язаними з удвічінням. Однак після цього зазвичай відбувається сплеск і рекордно високі ціни. Тому, якщо у вас вже є монети, не панікуйте! Дочекайтеся сплеску після половини.
Зараз чудовий час для інвестування, але пам’ятайте, що на спотовому ринку ключове значення має терпіння. Ніколи не продавайте собі в збиток. Тримайте свої активи та чекайте слушного моменту, щоб продати їх із прибутком.
Запам’ятайте мантру: тримайтеся і чекайте, купуйте падіння та продавайте для отримання прибутку. Це назва гри на спотовому ринку.
Будь сильним і будь у безпеці. Слідкуйте за оновленнями та сигналами.
#cryptotips #MarketInsights #staycalm #buythedip #HODLwithZeusInCrypto