У мене кілька питань щодо людей негативних якостей але не треба ображатися, тому що це викликано тим, що ринок падає весь час і я їх не звинувачую! Ось деякі питання, відповідей теж буде з мого боку.
1. Чому всі негативно налаштовані до відношення ринку ?☹️
2. Чому всі злиться коли ринок падає? 😤
3. Чому коли злиться всю цю емоцію показують іншим? 🫨
На це все є відповіді та дуже переконливі відповіді!
1. Коли биткоин (BTC) коштувало цент 15-16 років тому , коли Ефіріум (ETH) коштувало 40 цент 10 років тому , коли 4 роки тому Соланіум (SOL) коштувало 30 цента ... де Ви були???
Думаю більшість тих людей , хто пишуть негатив вони або не знають як працювати тут , або новачки в цій справі . Не треба сумувати і на Вашій вулиці прийде свято!
2. Не злитесь і будьте простіше, адже як впало ринок, так і підніметься, адже завжди так і було і до Вас, і до Ваших предків, і в майбутньому. Після кожної ночі настане ранок!
Після всіх бід, завжди прийде добрі дні, подивіться історію.
3. Це вже щось хворобливе і це треба лікувати! Коли злитесь на щось не треба на інших злити всю цю злість, це вже хвороба.
Всім бажаю удачі та позитиву!
#Bitcoin #ETH