Нещодавня ситуація на ринку справді схожа на ведмежий ринок. Але коли я дивлюся на ціну BTC, я не можу в це повірити чи це ведмежий ринок? Куди поділася ліквідність?
Це не ведмежий ринок, але це копія ведмежого ринку та емоційний ведмежий ринок.
Нещодавня ситуація на ринку справді схожа на ведмежий ринок. Але коли я дивлюся на ціну BTC, я не можу в це повірити чи це ведмежий ринок? Куди поділася ліквідність?
Це не ведмежий ринок, але це копія ведмежого ринку та емоційний ведмежий ринок.