Доброго ранку шановна спільнота! Прошу вас не давати гроші чи ваші фрази тому, хто вам щось обіцяє... в Німеччині є приказка, яка каже (жадібність з'їдає мізки) будьте обережні всі!!! Бажаю вам чудового дня, мої дорогі
Доброго ранку шановна спільнота! Прошу вас не давати гроші чи ваші фрази тому, хто вам щось обіцяє... в Німеччині є приказка, яка каже (жадібність з'їдає мізки) будьте обережні всі!!! Бажаю вам чудового дня, мої дорогі