Що мене справді дратує в криптовалюті, так це те, що коли я почав займатися криптовалютою, я думав, що ці гроші були народними грошима поза контролем, подалі від податків і ніякої фігні з боку уряду та багатих людей...
але потроху я починаю втрачати віру в це... тому що я бачу тільки китів і поклоніння грошам...
Сподіваюся, одного разу лише одного дня ця цифрова валюта буде стабільною таким чином, що ви зможете застосувати логіку до того, як інвестувати, і не тільки ринок живе спекуляціями ...
кити керують нашим життям і вони нам потрібні, але коли коли вони навчаться співіснувати???
просто нічна думка...