Біткойн реалізував наш перший сценарій, який я зазначив минулого тижня 👇
Ось що я бачу на даний момент:
Перш за все, дивлячись на графік 4H, ціна торкнулася 200 MA і відскочила від неї. Денний графік показує модель поглинання, де зелена свічка перекриває червону свічку своїм великим тілом.
А також після заповнення локальної зони дисбалансу ми бачимо ще одну впевнену зелену свічку вгору.
Це вказує на переважаючу силу покупців, і я б очікував подальшого зростання.
Звичайно, ми можемо заповнити ще один локальний рівень дисбалансу в районі 65600 з подальшим виходом вгору. Ціна може коливатися в районі ATH, але я не думаю, що ми зможемо сильно піднятися, коли вона пробита, ми, ймовірно, залишимося десь у цьому діапазоні.
Я буду тримати вас в курсі.
#Write2Earn #HotTrends #BTC🔥🔥🔥🔥