Я завжди кажу: «Гроші — це ілюзія», тому що мільярдери, які заробляють мільярди, роблять те саме, читають ті самі книжки, йдуть тим самим шляхом, що й немільйонери.
Чекайте на мою тему про майбутнє через годину, потрібна підзарядка!
Я завжди кажу: «Гроші — це ілюзія», тому що мільярдери, які заробляють мільярди, роблять те саме, читають ті самі книжки, йдуть тим самим шляхом, що й немільйонери.
Чекайте на мою тему про майбутнє через годину, потрібна підзарядка!