Чому ми використовуємо криптовалюту?
Криптовалюти пропонують кілька потенційних переваг, зокрема:
Децентралізація: вони працюють у децентралізованій мережі, усуваючи потребу в центральному органі влади, як-от банк чи уряд, для транзакцій.
Безпека: Криптовалюти використовують криптографічні методи для захисту #транзакцій, пропонуючи високий рівень безпеки.
Глобальний доступ: до них може отримати доступ і використовувати будь-хто, хто має підключення до Інтернету, що дозволяє здійснювати глобальні транзакції без потреби в посередниках.
Фінансова доступність: #Криптовалюти мають потенціал для надання фінансових послуг населенню, що не має банківських послуг або не має доступу до банківських послуг, надаючи доступ до банківських послуг через смартфон.
Інновації: вони стимулюють інновації у фінансових технологіях і #blockchain, що потенційно може призвести до нових програм і вдосконалень у різних галузях.
Однак їхня волатильність, регуляторна невизначеність і технологічні проблеми є факторами, які слід враховувати під час використання або інвестування в #криптовалюти.