ЦЕ ДІЙСНО ІСТОРІЯ, А НЕ ЖАРТ🤣🤣
Найкрасивіше життя в селі:😋😋
Після смакування натуральної їжі, дихання свіжим повітрям і занурення в природне середовище, коли я був у селі минулого тижня. Тепер я знову опинився в місті — споживаю оброблене м’ясо, вдихаю вихлопні гази, терплю стрес і хизуюся багатством, яким ми, можливо, насправді не володіємо. Таке життя у місті!🤣🤣
Але як нам діяти, коли ми добровільно прийняли це існування?😅😅