Я не люблю негативних сценаріїв, вони також не малюють негативні сценарії, але, наскільки я сьогодні розумію, вони тут не зароблять.
Отже, поки ці ф’ючерси існують і пригнічують ринок, саме тоді, коли ми думаємо, що заробляємо гроші, ринок раптово піднімається і падає без причини. Здається, він переміститься знизу в горизонтальне положення і зупиниться.
З цієї причини здається найкращим застосувати тактику «Коли я бачу прибуток, купи його, якщо я застряг у цьому, почекай», не впадаючи в жадібність і отримуючи прибуток або два. Схоже, що цей сценарій не буде діяти мені на нерви і змусить мене отримати серйозні прибутки, коли я дійду до суті.
Тому що зараз ринок якось забирає у нас недоотримані прибутки.
Найбільшим фактором у цьому є те, що децентралізована система насправді є централізованою, і поки $BTC є локомотивом, а за його кермом стоять кити, поки здійснюються ф’ючерсні транзакції та відкриваються замки, дно буде продовжувати опускатися.
Зараз я застосую тактику take-profit і додам в портфоліо 5-6 проектів і почну їх стежити. Від одного до іншого, від одного до іншого...
Це не рекомендація щодо купівлі чи продажу. Всім удачі.