Dear followers and traders, BEAMX is a cheap crypto going up since 4 days and it’s one of top gainers today! I warned before about OM high price its between top losers today because market cap is down around 60 million dollars… swing traders left it and its seeking solid ground down now! Good luck!
Your support and tips are appreciated❣️💰🎯
0 άτομα έστειλαν φιλοδώρημα στον δημιουργό.
Αποποίηση ευθυνών: Περιλαμβάνει γνώμες τρίτων. Δεν είναι οικονομική συμβουλή. Ενδέχεται να περιλαμβάνει χορηγούμενο περιεχόμενο.Δείτε τους Όρους και προϋποθέσεις.
0
Εξερευνήστε τα τελευταία νέα για τα κρύπτο
⚡️ Συμμετέχετε στις πιο πρόσφατες συζητήσεις για τα κρύπτο
💬 Αλληλεπιδράστε με τους αγαπημένους σας δημιουργούς