$OM is definitely a buy. #MANTRA is making a lot of buzz here. I'm already up over 3x on it but the sky is the limit with $OM. Don't miss out on the opportunity, it's at 0.7$ since long. Crazily bullish on #MANTRA. $2 is 🧲
Αποποίηση ευθυνών: Περιλαμβάνει γνώμες τρίτων. Δεν είναι οικονομική συμβουλή. Ενδέχεται να περιλαμβάνει χορηγούμενο περιεχόμενο.Δείτε τους Όρους και προϋποθέσεις.
1
0
Απαντήσεις 0
Εξερευνήστε τα τελευταία νέα για τα κρύπτο
⚡️ Συμμετέχετε στις πιο πρόσφατες συζητήσεις για τα κρύπτο
💬 Αλληλεπιδράστε με τους αγαπημένους σας δημιουργούς