$EDU And we have reached our target of 20%! We saw bear market since past few days, still we are managed to reach our target! This is the power of analysis and proper research
On other exchanges, it has reached the profit of 32%!
Are you ready for next GEM of our challenge?
0 άτομα έστειλαν φιλοδώρημα στον δημιουργό.
Αποποίηση ευθυνών: Περιλαμβάνει γνώμες τρίτων. Δεν είναι οικονομική συμβουλή. Ενδέχεται να περιλαμβάνει χορηγούμενο περιεχόμενο.Δείτε τους Όρους και προϋποθέσεις.
0
Απαντήσεις 2
Εξερευνήστε τα τελευταία νέα για τα κρύπτο
⚡️ Συμμετέχετε στις πιο πρόσφατες συζητήσεις για τα κρύπτο
💬 Αλληλεπιδράστε με τους αγαπημένους σας δημιουργούς